top of page

DANIŞMANLIK

HİZMETLERİ 

İhracat, İthalat Danışmanlığı
Kobi Danışmanlığı
 
2004'ten beri...

Firmamız İyonya İhracat, İthalat, Danışmanlık Hizmetleri, Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. ,İzmir'de kurulmuş olup ,  ihracatla yeni pazarlara açılmak isteyen ve/veya ihracatını geliştirmek isteyen KOBİ vasfında,üretici veya tacir konumundaki firmalarımıza ihracat pazarlaması konusunda profesyonel danışmanlık ve temsilcilik hizmetleri vermekteyiz.

Spesifik danışmanlık alanımız "ihracat danışmanlığı" olup 2004 yılından itibaren bu alanda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Farklı sektörlerden birçok firma ve ürünün ihracat başarısını yakalamasını sağladık.

İthalat konusunda da taleplerinizi alabilir ve size özel danışmanlık çözümleri sunabiliriz.

Ayrıca Devlet destekli hibe projelerinizde ürünlerinizle ilgili olarak,  "Uluslararasılaştırma",  "ihracata başlama, ihracatı  arttırma" temalarında da  paket danışmanlık hizmeti  sunabiliriz.Kosgeb yurtdışı pazar destek programı kapsamında, hizmet başlığı altında ihracat danışmanlığı hizmetlerimiz başlamıştır.

Son dönemde MYK akrediteli danışmanlarımız ile Kosgeb desteklerine yönelik "KOBİ danışmanlığı" hizmetlerimiz de başlamıştır.  

Hizmetlerimizden yararlanmak, daha detaylı bilgi almak ve görüşmek için lütfen bize ulaşın.

 

 

Misyonumuz : Türk ürünlerinin Global pazarlardaki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde pazarlanması ve güçlü Türk markalarının oluşturulmasına katkıda bulunmak

 

 

Vizyonumuz : Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarımızın ihracat kulvarında hakkettiği yerlerini alarak , tanınan ve aranan Dünya markaları olmalarına katkı sağlamak ve 2023 ihracat  hedefine giden yolda ihracat danışmanlığı konusunda Türkiye'de aranan ilk 5 firma arasında yer almak 

 

 

 

bottom of page